***


Diğer fotoğrafları için Boxer dergisini alınız :)

Hadise Kayseri'de konser verdi.

Hadise, Kayseri'de konser vererek bütün konukları büyüledi.

Ayrıca magazin haberlerince Eurovisiyon şarkıcımızın bu konserden sonra "Erkekte önce ayak ve el tırnaklarına bakarım. Aşık olduğumda karşımdakinin ayaklarını yerden keserim." dediği iddia edildi.

Belçika Kıskandı


"Türkiye adına yarışıyorsunuz. Belçika'da bu anlamda bir kıskançlık var mı?" sorusuna yanıt veren Hadise

"Evet var. Belçika basını her seferinde 'Neden Türkiye' diye soruyor ve 'Belçika için de Eurovision'da senin gibi bir sanatçı lazım. Maalesef seni kaçırdık' diyorlar. Ama bu benim seçimim. Ben Türkiye adına yarışmak istiyorum. Çünkü Belçika'da birkaç tane ödül aldım, orada güzel başarılar yakaladım ve bunlar gurur verici şeyler tabii ki ama Türkiye'de de bunları yapmak istiyorum. Türkiye adına da başarılar yakalamak, ödüller almak istiyorum. bu yüzden seçeneğim Türkiye'dir"
şeklinde yanıt verdi.
TRT'de Genel Müdürü Şahin, Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise ile ortak basın toplantısı yaptı.

Basın toplantısında TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin,
"Umarım gelecek sene de bir ikinci defa birinciliği TRT olarak kazanırız. Bu anlamda gerçekten çok güveniyoruz, ama birinci olalım diye hiçbir şekilde baskı kurmak istemiyoruz. Ayrıca önemli olan Türkiye'nin en iyi şekilde temsili. Bunun için de hem Hadise'nin parçasını bize teslim ederken ki hassasiyeti hem Türk enstrümanlarının kullanılması konusundaki hassasiyetimizi huzurlarınızda vurgulamak istiyorum.
Çünkü Batılı tarzda bir müzik icra edelim derken kendi müziğimizden de kopmamamızı özellikle burada vurgulamak istiyorum. Bu enstrümanlar neler olabilir? Bunları hem kendileri hem menajeri oturacak beraber karar verecekler. Bu saatten itibaren biz artık hiçbir çalışmasına açıkçası müdahale etmeyeceğiz."
dedi.

Hadise ise
"Ben de Türkiye için çok güzel başarılar yakalamak istiyorum, bu bir gerçek. Ben hakikaten 2009'da inşallah kazanırım Eurovision'u, ama tabii ki olmazsa da olmaz. Umarım o zaman da siz 'Aman Hadise hiç başaramadı', 'Yok kıyafeti' yorumları gelmesin hiçbirinizden. Çünkü elimden geldiği kadar çok güzel şeyler yapmaya, başarmaya çalışacağım."
dedi.
Hadise
TRT yöneticileri, Eurovision için Hadise ve Şebnem Ferah'la henüz görüşmedi ama teklif götrürecekleri sanatcıyı belirlerken ikisi arasında kararsız kaldılar.

Hadise ve Eurovision

Kenan Doğulu eurovision için seçilmeden önce, o yıl Türkiye katılımcısı olacağı medyada genişçe yer alırken, Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkça belirten Hadise için bu sene tekrar eurovision haberleri medyada sık sık yeralmaya başladı.

Bu konuda ne TRT yetkilileri tarafından ne de Hadise tarafından yapılmış resmi bir açıklama ise henüz yapılmadı.
Hadise'yi hep sahnedeki haliyle gördüyseniz işte size Hadise'nin doğal hali, tıpkı yaşıtları gibi cici :)

Hadise'nin Marmaris konseri


Hadise Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde konser verdi. Hadise, yaklaşık 2 bin kişinin doldurduğu ‘Areena’ diskonun sahnesine çıktı. Avrupa’dan gelen dansçılarının da eşlik ettiği şarkıcı, yaklaşık bir saat süren konseri biter bitmez, peşinden koşturan gazetecileri atlatarak diskodan ayrıldı.
Yeni albümünün ilk klibi için manken ve oyuncu Serkan Tan ile kamera karşısına geçen Hadise, klip yayınlanmadan ikilinin görüntülerinin basına sızması sebebiyle klipte rol alan Serkan Tan'ı sorumlu tuttu.

Klibin yayınlanmasını beklemeden Hadise ile görüntülerini reklam amaçlı olarak medyaya sızdıran Sertan Tan'ın klipteki görüntüleri profesyonel davranmaması nedeniyle söz konusu klipten çıkarılıyor.

Sertan Tan böylece reklam yapayım derken, klibin yayınlanmasıyla edineceği doğal reklamdan da oldu.

Hadise - My BodyHadise'nin "My Body" klibini izlemek için yukarıya tıklayın!

Hadise, yeni albümünde yer alan "Deli Oğlan" adlı şarkısı için çektiği klipte erkek "kaza mankeni" ile şevişti.

"Hadise bu kez bir robotla sevişti" şekline haberlere sebep olan bu hadiselik klibinin yayınlanması merakla bekleniyor.

Hadise - Sahne Fotoğrafları (38)


Hadise Bodrum gece hayatının önde gelen mekanlarından Halikarnas Disko'nun 2008 sezonunu açtı.

Yeni albümünden seslendirdiği parçaların yanı sıra, danslarıyla da yerli ve yabancı turistlere muhteşem bir gece yaşatan Hadise sahnede 3 ayrı kostüm giydi.

Hadise, seksi kostümleri ve dansçılarla yaptığı cesur danslarıyla binlerce kişiyi coşturdu.

Hadise - Fotoğraflar (23)

Hadise
Hadise
Hadise

Hadise - Fotoğraflar (12)

Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
Hadise

Atv - Yılbaşı özel - 2008


Hadise - Kenan Doğulu - Stir me up ( Atv - Yılbaşı özel - 2008 )

Hadise - Yıldız Yağmuru ( Star TV )

Hadise Beyaz Show'da Türkçe seslendirdiği 'Sakın Gitme' şarkısını söyledi.

Hadise, Beyaz Show'da Çerkez olduğunu ve Sivas'tan olduğunu açıklıyor...
Hadise Maxim dergisi çekimlerinin videosu

Hadise Maxim dergisi çekimlerinin videosu...
***